0

Krepšelis

Pristatymas

PRISTATYMO BŪDAI IR KAINOS

Kurjerio pristatymas DPD

Dėmesio! Šaltuoju metų laiku, nuo 2023 m. spalio 20 d. iki pavasario siuntos bus pristatomos TIK PER KURJERĮ. Mūsų produktuose yra gyvų mikroorganizmų, todėl siuntos bus vežamos TIK PIRMADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS tiesiai į šildomą DPD sandėlį ir iš ten pristatoma tiesiai nurodytu adresu.

Pristatymo laikas yra 2-3 darbo dienos nuo pirkimo dienos, jei prekė yra sandėlyje. Jei prekę galima įsigyti tik pagal užsakymą, tuomet pristatymo laiką galite sužinoti prie kiekvienos prekės atskirai yra nurodyta preliminari data arba paskambinę mums telefonu +370 630 40340, parašę el. paštu info@probiotikai.com, o taip pat galite klausti internetinio konsultanto Baltic Probiotics (www.probiotikai.com) svetainėje.

Kurjeris Jus informuos apie siuntos pristatymo laiką skambučiu arba SMS pranešimu. Pristatymo rytą gausite SMS pranešimą, kuriame bus nurodomas kurjerio atvykimo laikas 1 val. laiko intervalu, pvz. 09:50-10:50. Jeigu nesulauksite kurjerio atvykstant nurodytu laiku, galite susisiekti tiesiogiai su DPD kurjerių tarnyba tel. +370 521 06 777 ir sužinoti dėl pristatymo arba susisiekite su mumis ir mes pasiteirausime kurjerių tarnybos dėl Jūsų siuntos pristatymo.

Svarbu: Prašome atsižvelgti į tai, kad turėsite patys pasirūpinti daugiau kaip 30 kg sveriančių prekių nunešimu nuo kurjerio automobilio iki Jūsų namų ar biuro.

“Prekės užnešimas“ – papildoma paslauga, kurią gali užsisakyti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės, Telšių ir Utenos gyventojai. Atvyksta du kurjeriai, kurie sunkias prekes ar kitas didelių išmatavimų prekes atneša nuo automobilio į Jūsų namus ar biurą. Paslaugos kaina – 18 €. Paslauga teikiama iki 15:00 val. prekėms iki 80 kg.

Kurjeriui pristačius prekes, pateikite asmens tapatybės dokumentą (vairuotojo pažymėjimą arba pasą). Jeigu prekę atsiims kitas asmuo, nurodykite jo vardą ir pavardę mūsų konsultantams užsakymo metu.

Patikrinkite, ar siunta neturi išoriškai matomų pažeidimų ar kitų trūkumų, tik tuomet pasirašykite kurjeriui.

Jeigu negalėsite prekės atsiimti numatyta data ir laiku ar nurodytu adresu, tai galite lengvai pasikeisti ar net nukreipti siuntą į „DPD Pickup“ paštomatą per gautame SMS pranešime pateiktą specialią internetinę nuorodą, kurią paspaudę galėsite lengvai valdyti savo siuntą arba galite pranešti mūsų klientų aptarnavimo vadybininkams telefonu +370 670 07075 ir mes pakeisime pristatymo laiką už Jus.

Pristatymo kaina*:
iki 1 kg – 4,99 eur.
1-5 kg – 5,49 eur.
5-10 kg – 5,99 eur.
10-20 kg – 6,49 eur.
20-31,5 kg – 10,99 eur.
31,5-50 kg – 14,99 eur.
50-100 kg – 19,99 eur.
100-200 kg – 26,99 eur.
200-300 kg – 29,99 eur
Virš 300 kg – 31,99 eur.
* Pristatymo kaina priklauso nuo viso krepšelio svorio.

Pristatymas į Kuršių Neriją.

Siuntų pristatymui į Kuršių Neriją per DPD kurjerių tarnybą, apmokestinamas papildoma priemoka. Priemokos kaina 21 eur. su PVM vienai siuntai.

Norėdami gauti daugiau informacijos pristatymo klausimais, susisiekite su mumis telefonu +370 670 07075, el.pašte info@probiotikai.com arba parašykite internetiniui konsultantui svetainėje.

Į DPD Pickup paštomatus

Dėmesio! Šaltuoju metų laiku, nuo 2023 m. spalio 20 d. iki pavasario siuntos bus pristatomos TIK PER KURJERĮ. Mūsų produktuose yra gyvų mikroorganizmų, todėl siuntos bus vežamos TIK PIRMADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS tiesiai į šildomą DPD sandėlį ir iš ten pristatoma tiesiai nurodytu adresu.

Pristatymo laikas yra 2-3 darbo dienos nuo pirkimo dienos, jei prekė yra sandėlyje. Jei prekę galima įsigyti tik pagal užsakymą, tuomet pristatymo laiką galite sužinoti prie kiekvienos prekės atskirai yra nurodyta preliminari data arba paskambinę mums telefonu +370 670 07075, parašę el. paštu info@probiotikai.com, o taip pat galite klausti internetinio konsultanto Baltic Probiotics (www.probiotikai.com) svetainėje.

Kai tik Jūsų siunta bus pristatyta į DPD Pickup paštomatą, gausite SMS pranešimą telefono numeriu, kuris buvo nurodytas pirkimo metu. Siuntą turite pasiimti per 5 dienas nuo siuntos pristatymo į paštomatą momento ir SMS pranešimo išsiuntimo. Atsiėmimo metu DPD Pickup paštomato ekrane spauskite mygtuką „Atsiimti siuntą“ ir įveskite PIN kodą, kurį gavote SMS pranešimu. Pasiimkite siuntą iš paštomato, uždarykite duris ir būtinai patvirtinkite prekių gavimą spustelėdami mygtuką „Patvirtinti“ ekrane. Kilus sunkumams atsiimant siuntą, prašome susisiekti tiesiogiai su DPD klientų aptarnavimo skyriumi telefoną rasite ant kiekvieno paštomato arba galime susisiekti su mumis telefonu +370 670 07075 ir mes pasistengsime Jums padėti.

Pristatymo kaina: 3,99 eur.

285 savitarnos siuntų paštomatų visoje Lietuvoje, artimiausią rasite čia.